Wiosenne zdjęcia.

Posted on
Przylaszczki

Mamy maj i pierwsze naprawdę ciepłe dni. W tym roku wiosna nie rozpieszczała nas pogodą. Pogodne dni raczej byly wyjątkiem, niż regułą, a kulminację stanowili deszczowi, zimni ogrodnicy, z jescze bardziej deszczową, zimną Zośką. Okazji do zdjęć nie było wiele, ale kilka udało mi się zrobić 😉

Najbardziej cieszą mnie zdjęcia przylaszczek. Nie wiem, czy po prostu było już na nie za późno i przylazczki w większości już przekwitly i niebieski dywan w małym lesie zastąpił bialy, zawilcowy, czy faktycznie przylaszczek zek z roku na rok jest mniej, ale trudno było je znaleźć.

Oczywiście wśród wiosennych zdjęć nie może zabraknąć forsycji, pąków dzrzew i pierwszych pszczół.

Nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia kwitnacego drzewa. Wszystkie, które zrobilam były płaskie i bez wyrazu. Ale mam całą masę kwitnących gałązek drzew i krzewów. 😁 Biedronka też się złapała.

I całej masy innych kwiatów 😊

Jak wiosna, to Wielkanoc i Lany Poniedziałek 😁 I nie ważne, czy zimno, czy ciepło, czy pada deszcz, czy świeci słońce – dzieci urządzają wodną bitwę.

W tym roku byliśmy też na Wielkanocnym kiermaszu w Skansenie. Wiosna jeszcze się wtedy na dobre nie rozgościła, co najlepiej widać na drzewach, jeszcze nie zalanych świeżą zielenią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *